Medyum Menderes 

0530 022 0999

Diğer

Domuz yağı çalışması

Domuz Yağı Çalışması
İnsanlık tarihi boyunca hep iyilerle kötülerin mücadelesine insanoğlunun tanıklık ettiği görülür. Bu mücadeleler sonucunda kötüler kötülüklerinin cezasını bulurken iyiler de kötülerle mücadelede mutlaka kendine has tedbirleri almışlardır.

Yine insanlık tarihi incelendiği zaman çaresiz insanların hep “bilge insanlardan” medet umdukları, onlara “akıl danıştıkları” görülür. Günümüzde de Tanrının kendilerine özel bahşettiği özel yeti ve donanımla medet isteyen, çaresiz ve de zorlukla karşı karşıya kişilerin uzmanlardan akıl danıştıkları görülür. Bu kişiler gerçekten de sorunların üstesinden gelme konusunda gayet başarı elde ederek herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmaması bağlamında sorunları kısa sürede ortadan kaldırır.

Tıkla ve Danışman Hocayı Şimdi Ara: 0530 022 09 99

Kişiye Özel Danışmanlık
İnsanın yardıma muhtaç olduğu ve de mutlaka akıl danışmak istediği anlar vardır. Üstelik çevresi tarafından kendisine komplo düzenleniyor olması da bu duyulan ihtiyacı misli misli arttırır. İşte bu yönüyle değerlendirildiği zaman olumsuzlukların ortadan kaldırılması ve de yerine sulhun hakim olması adına gereken tüm önlemlerin alınması son derece gerekli durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu cümleden olarak domuzun İslam akaidinde pis bir hayvan olduğu ve de haram olduğu bilinmektedir. Kirli, pis işlerin temizlenmesi için domuz yağı tercih edilir. Domuz yağının kötülüğün musallat olması istenen kişinin kıyafetine sürülmesiyle çekilen niyetin içeriğinin ilk günden itibaren yavaş yavaş sirayet ettiğine tanıklık etmek olağandır.

Tıkla ve Danışman Hocayı Şimdi Ara: 0530 022 09 99

İlk Günden Etkisini Hissettiren Danışmanlık Çalışması
Domuz yağı kullanılarak gerçekleştirilen bu danışmanlıkta kişinin kıyafetine 41 kere çekilen niyet sonrasında ne niyet edilmişse onun daha ilk günden başına gelmeye başladığı gözlenir. Elbette bu durum o kişinin aleyhinde gibi görünse de aslında lehine yapılan bir danışmanlık olmalıdır. Örnekle izah etmemiz gerekirse, çevrenizde çok sevdiğiniz bir arkadaşınız sizin çok iyi tanıdığı yanlış bir kadınla evlenmeye karar verdiyse siz bu evliliğin olmaması için elinizden geleni yaparsanız ve bu da evlenecek arkadaşınız için hayırlıysa gerçeğe döner.
Çünkü burada onun iyiliği adına yapılan bir danışmanlık söz konusudur. Bu nedenle Allah tarafından da razı gelinerek kabul edilecektir. Sonuç olarak da daha ilk günden itibaren her anlamda etkisini göstermeye başlayacağına kesinlikle tanıklık etmemiz mümkün hale gelir. Bu durum da mutlak surette kesin sonuç alınması adına önemlidir.

Tıkla ve Danışman Hocayı Şimdi Ara: 0530 022 09 99

Uzmanından Kesin Sonuçlu Danışmanlık Hizmeti
Üzerinde çalışılan bu danışmanlık problemin ortadan kaldırılması açısından kesin sonuç verir. Böylece istenmeyen durumlar için gerekli ortam şartları da hazırlandıktan sonra sonucun vuku bulmasının önünde kesinlikle engel olmaz. Bu da her anlamda hem danışanın mutlu olmasına hem de üzerinde çalışılan konunun gerçekleşmesinin hakikati adına önemlidir. Bütün bu özellikleri ışığında yer verilirse uzmanından kesin sonuç veren profesyonel danışmanlık ayrıca empati düzeyi yüksek danışmanlık işlemini de meydana getirdiğinden ötürü öne çıkan nitelikler arasındaki yerini korumaya devam eder. Bu özellikleri ışığında değerlendirildiği takdirde gerçekten de fark yaratacak sıra dışı danışmanlık hizmetidir.

Etiketler

Gerçek Medyum Ücretsiz Bakım 

0530 022 0999

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!